PETRA© SERISI

Patentli yeni ürünlerimizle tanışın!

Devamını Oku

YENİLİKÇİ AMBALAJ ÇÖZÜMLERİ

Solem, 2013 yılında gıda ve gıda dışı sektörlere yönelik üretim yapan, geniş ürün yelpazesine sahip bir ambalaj firması olarak kurulmuştur. Müşterilerilerine pek çok farklı kağıt ambalaj çözümleri sunmaktadır.

Devamını oku

KAĞIT KÖPÜK

EPS plastik köpük ürünlerini daha ekolojik bir çözümle değiştirmek için tasarlanmış yeni kağıt köpük serisi.

Devamını oku

TUKTUK

Servis yemeğinin en iyi yolu dikdörtgen! Tuktuk serisi, hem endüstriyel hem de paket paketlemede kullanımı kolay birçok özelliğe sahiptir. Son fakat en az değil, Tuktuk serisi su geçirmez ve fırınlanabilir

Devamını oku

SLM

SLM serisi, birçok ebat seçeneği ve fırınlanabilir özelliği ile gıda ambalajları için en iyi seçenektir.

Devamını oku

SOLEM'E HOŞGELDİNİZ

Solem, yenilikçi ve yüksek kaliteli ambalaj ürünleri sunmaktadır. Hammadde ithalatçısı ve kağıt ambalaj üreticisi olan firmamız, müşterilerilerine etkin teslim süresi ve rekabetçi fiyatlar sunabilmektedir.

Devamını Oku

YENİ KAĞIT KÖPÜK SERİSİ

EPS köpük ürünlerini kağıtla değiştirmek için bu ürün serisini tasarladık. Solem olarak ürünümüzün patentli olduğunu söylemekten gurur duyuyoruz. Bu ürün serisini çiğ et, tavuk veya balık için kullanabilirsiniz. Ayrıca sebze ve meyveler için de kullanabilirsiniz. Esnek plastik film makinesinde kullanıma uygun kağıt köpük serimiz olduğunu lütfen unutmayınız.

Kullanım alanlarının yanı sıra birçok avantajı vardır. Geliştirilmiş tasarım ile EPS köpüğe göre nakliye maliyetini %60'a varan oranda azalttık. Hem plastik ürünler yerine kağıt kullanarak hem de nakliye avantajı ile karbon ayak izinizi azaltarak çevreye yardımcı olacaksınız.

Haberler ve Etkinlikler

ANUGA FOODTEC 2024
SCANPACK 2024
INTERPACK 2023
MACFRUT 2023
NRA CHICAGO SHOW 2023
HISPACK 2022
EMPACK 2022
Anuga FoodTec 2022